Do naszego polskiego zespołu w Dauerhtal, Niemcy poszukujemy kandydatów na stanowisko
Planista projektów i zatwierdzeń*

Deine Aufgaben

  • Opracowywanie planów zagospodarowania przestrzennego w uzgodnieniu z kierownikiem projektu i działem przygotowania projektu, w tym udział w posiedzeniach rady miejskiej, organizacja niezbędnych prac przygotowawczych
  • Opracowywanie wniosków dotyczących planowania przestrzennego w koordynacji z kierownikiem  projektu, działem rozwoju projektu i działem administracyjnym projektu oraz innymi działami spółki (np. działem budowlanym), w tym prowadzenie  niezbędnych prac przygotowawczych
  • Wyszukiwanie podmiotów zajmujcych się usługami urbanistycznymi, negocjacjie handlowe, zawieranie umów, prowadzenie korespondencji dotyczącej planowania przestrzennego, koordynacja działań związanych z planowaniem przestrzennym pomiędzy spółką, gminą i urbanistą
  • Ocena działań kompensacyjnych, planowanie tras dojazdowych i wewnętrznych tras kablowych
  • Przygotowanie i prowadzenie postępowań w sprawie uzyskania pozwolenia na budowę farm wiatrowych i fotowoltaicznych
  • Wsparcie przy budżetowaniu projektów
  • Wsparcie w postępowaniach odwoławczych
  • Opracowanie/ wsparcie przy realizacji wymogów dotyczących: monitoringu,  postanowień zawartych w pozwoleniach na budowę, włącznie z prowadzeniem tabel dot. przekazania projektu – koniecznych w komunikacji z innymi działami spółki

Wir erwarten von Dir

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierungki: architektura, gospodarka przestrzenna, ew. studia podyplomowe z gospodarki przestrzennej/ urbanistyki
  • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego
  • wiedza z zakresu polskiego planowania przestrzennego i uzyskiwania pozwoleń budowlanych
  • zdolność krytycznego, samodzielnego myślenia, samodzielnego definiowania problemu i proponowania rozwiązań
  • znajomości języka polskiego i niemieckiego (w mowie i piśmie) na poziomie, który umożliwia pewne negocjacje
  • biegła znajomość oprogramowania MS Office, GIS lub programów o analogicznych funkcjach

Wir bieten Dir

Oprócz ciekawej pracy czekają na Ciebie następujące możliwości:

  • dotacja KiTa
  • opieka medyczna i ubezpieczenia wypadkowe
  • elastyczne godziny pracy
  • indywidualne możliwości szkoleniowe

Deine Bewerbung

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem tak różnorodnych i ekscytujących wyzwań, prosimy o kontakt za pośrednictwem Kontaktaufnahme via jobmin.de. W zgłoszeniu należy podać możliwie najwcześniejszy termin rozpoczęcia pracy oraz informację o oczekiwaniach płacowych. .

* W promowaniu naszych odnawialnych zródeł energi ii liczą się Twoje umiejętności i motywacja - nie płeć, kolor skóry, pochodzenie, orientacja seksualna czy religia