Do naszego polskiego zespołu w Dauerhtal, Niemcy poszukujemy kandydatów na stanowisko
Kierownik Projektu Nowe Projekty

Deine Aufgaben

  • Przygotowanie, koordynacja i udział w spotkaniach z urzędami, władzami samorządowymi, właścicielami gruntów, podzierżawcami i rolnikami w fazie planowania
  • Negocjacje i zawieranie umów kupna, dzierżawy, użyczenia, itp. niezbędnych do nabycia praw do lokalizacji farm wiatrowych, a także instalacji śieci kablowej i drogowej
  • Monitorowanie polityczne w różnych organach
  • Rozszerzanie portfolio projektów ENERTRAG o nowe lokalizacje (identyfikacja potencjalnych nowych projektów energetycznych, opracowania dot. lokalizacji nowych obszarów pod farmy wiatrowe)
  • Wsparcie działu planistycznego w przygotowaniu niezbędnych dokumentów planistycznych (mapy, plany) i wniosków o pozwolenie na budowę, a także innych dokumentów aplikacyjnych wymaganych w procedurze planistycznej (wyciągi z ksiąg wieczystych,  dokumenty katastralne, etc.)
  • Kontrola w trakcie procesu budowy (zapewnienie zgodności wykonania robót z zawartymi umowami dzierżawy, w przypadku wystąpienia problemów kontakt z właścicielami i poddzierżawcami gruntów)
  • Zarządzanie operacyjne zespołem projektowym, ocena pracy zawodowej i interdyscyplinarnej zespołu/ pracowników w koordynacji z przełożonym działu; wspieranie rozwoju umiejętności i kompetencji zawodowych zespołu/ pracowników
  • Zapewnienie realizacji celów projektu (kontrola kosztów, budżet, kontrola harmonogramu, zarządzanie umowami); raportowanie i dostarczanie informacji zarządzającym, w tym w razie potrzeby, przełożonym; koordynowanie projektu z innymi działami ENERTRAG

Wir erwarten von Dir

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierungki: planowanie przestrzenne i urbanistyczne, geografia, zarządzanie lub odnawialne źródła energii
  • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego
  • zdolność krytycznego, samodzielnego myślenia, samodzielnego definiowania problemu i proponowania rozwiązań
  • umiejętność efektywnego zarządzania podległym zespołem
  • znajomości języka polskiego i niemieckiego (w mowie i piśmie) na poziomie, który umożliwia prowadzenie negocjacji
  • biegła znajomość oprogramowania MS Office

Wir bieten Dir

Oprócz ciekawej pracy czekają na Ciebie następujące możliwości:

  • dotacja KiTa
  • opieka medyczna i ubezpieczenia wypadkowe
  • elastyczne godziny pracy
  • indywidualne możliwości szkoleniowe

Deine Bewerbung

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem tak różnorodnych i ekscytujących wyzwań, prosimy o kontakt za pośrednictwem Kontaktaufnahme via jobmin.de. W zgłoszeniu należy podać możliwie najwcześniejszy termin rozpoczęcia pracy oraz informację o oczekiwaniach płacowych.

W promowaniu naszych odnawialnych zródeł energi ii liczą się Twoje umiejętności i motywacja - nie płeć, kolor skóry, pochodzenie, orientacja seksualna czy religia.