Firma Enertrag AG poszukuje ciebie na stanowisko
Inżynier elektryk* Polska

Deine Aufgaben

  • Koordynacja przetargu oraz udzielanie i nadzór nad zamówieniami w ramach infrastruktury elektrotechnicznej, w szczególności w odniesieniu do
    • produkcja sieci kablowych (20 kV, 30 kV, 110 kV) oraz na potrzeby
    • budowa podstacji i stacji przesyłowych
  • Przejęcie zarządzania budową środków budowy sieci. Obejmuje to w szczególności
    • o koordynacja wszystkich podwykonawców zaangażowanych w proces budowy
    • o składanie sprawozdań liderowi grupy
    • o dokumentację pracy (jeżeli jest to konieczne do przedłożenia władzom)
    • o działania następcze
  • Osoba kontaktowa do spraw wewnętrznych interfejsów (np. dział planowania i rozwoju)
  • Ogólne wsparcie lidera grupy

Was wir erwarten

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych w dziedzinie elektrotechniki/energetyki lub porównywalne kwalifikkacje
  • Kilka lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego
  • Dogłębna wiedza na temat struktury i działania sieci elektroenergetycznych
  • Doświadczenie w zarządzaniu obiektem
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i polskiego lub znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Bezpieczne korzystanie z pakietu Microsoft Office

Was Dich erwartet

Oprócz ciekawej pracy oferujemy również pakiet benefitow:

  • premie,
  • dofinansowanie do kosztow przedszkola/żłobka,
  • opiekę zdrowotną oraz ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków,
  • elastyczny czas pracy,
  • pakiet szkoleń,
  • motywacja pod hasłem: „Działać zamiast brać udział“.

Deine Bewerbung

Jeśli chcesz podjąć te różnorodne i ekscytujące wyzwania, chętnie usłyszymy od Ciebie bezpośrednio na jobmin.de. Proszę podać numer referencyjny #76064 w swojej aplikacji i podać nam najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia i oczekiwania płacowe.

* Liczą się dla nas Twoje zdolności i motywacja do promowania u nas odnawialnych źródeł energii - a nie płeć, kolor skóry, pochodzenie, orientacja seksualna czy religia.